AKTIP - Konzultační a terapeutický institut Praha

Můžete být manželé?

ŽENA.cz | 15.12.2007

Máte na to být v manželství šťastná nebo po čas spadnete mezi padesát procent rozvedených?
České manželství je v krizi. Rozvádí se každé druhé a ve srovnání s námi už jsou na tom hůř jen Belgičané a Estonci, kde je situace ještě horší. Proč jsou vlastně česká manželství tak nestabilní? Jeden z důvodů je určitě ten, že tak nějak automaticky předpokládáme, že budeme s partnerem šťastné až do smrti, aniž bychom se o to musely nějak výrazněji snažit. Jednoduše řečeno: Nejsme dost připravené na to, abychom manželství zvládly. Ale lze se na něj vůbec připravit? Máme pro vás dobrou zprávu: Jde to!

"Předmanželský kurz"

Dosud se v „předmanželských přípravách“ angažovala pouze církev, od února příštího roku bude tato aktivita dostupná i lidem bez vyznání, a to díky Konzultačnímu a terapeutickému institutu AKTIP. Už teď se můžete přihlásit na první „Předmanželský kurz“, který se bude konat v sobotu 23. a v neděli 24. února v prostorách AKTIPu v Praze. Víkendové setkání je určeno nejméně čtyřem a maximálně deseti párům.

Víme, jak zvládat hádky

Kurz nabídne odpovědi na všechny otázky, které je užitečné mít „ve výbavě“ před vykročením na společnou cestu. Dozvíte se něco o historii manželství, o jeho současném postavení ve společnosti i o tom, jaký názor na něj mají ženy a co si od něj naopak slibují muži. Naučíte se, jak zvládat manželské hádky, jaké krize mohou přijít a jak jim můžete čelit. K ruce vám budou zkušení manželští poradci a psychologové, a protože jde o workshop, prostor dostanete i vy - ptát se bude moci na co chcete! V kurzu nejde ani tak o sjednocení vašich vzájemných představ jako spíš o podporu - abyste byli do manželství dostatečně vybaveni, naučili se o věcech mluvit a nehroutili se při první hádce.

Kam se máte obrátit?

Kurz je určen výhradně nesezdaným párům včetně těch, v nichž má jeden partner nebo oba za sebou nepovedené manželství. Máte-li zájem o účast, podívejte se stránky www.aktip.cz. Cena je 4350 Kč za pár.

http://zena.centrum.cz/clanek.phtml?old_url=zena/sex-vztahy/laska-a-vztahy/2007/12/15/clanky/muzete-byt-manzele/

AKTIP - Privátní institut psychosomatické péče s biomodulačními metodami - detoxikace, kraniosakrální biodynamické a jiné masáže, psychoterapie a psychoterapeutické poradenství.
Individuální přístup - komplexní péče.
AKTIP není zdravotnické zařízení.
AKTIP     Perucká 23, 120 00 Praha 2 - Vinohrady     +420 737 161 885 (09:00 - 14:00)     info@aktip.cz
Progressive consulting v.o.s. http://www.progressive.cz poskytuje prostor společenství samostatně podnikajících osob 559
V případě, že je poskytovatel konkrétní služby plátcem DPH, je cena uvedená včetně DPH.

Jste tady: home > Publikace > Můžete být manželé?

Navigace:

Navigace v této sekci:

 
 
 
info@aktip.cz | Ceník služeb | Kalendář akcí | FAQ | GDPR