AKTIP - Konzultační a terapeutický institut Praha

Miluju masáž medem

Daniela Bérešová (36), čarodějka

K medu měla Daniela vždycky blízko – její tatínek je totiž včelař. Proto když se dozvěděla, že existuje terapie zvaná detoxikace medem, hned se po ní začala pídit. Podstoupila několik medových kúr a dospěla k tomu, že tahle sladkost je přesně to, co jí zbaví stresu, vyčerpání, únavy a depresí. A nejen ji. Rozhodla se udělat si zkoušky a teď jako jedna z mála v čechách tím pomáhá i ostatním lidem. "Kamarádka si ke mně chodí léčit deprese. Říká, že jí to neskutečně pomáhá. A to tomu ze začátku nevěřila." Jak taková masáž medem funguje? "Po páteři vám rozetřu asi dvě lžičky medu a pomalými hmaty ho dostnu do kůže. Masáží se "vysávají" staré usazeniny i jedy a tělo se vám krásně pročistí. Připadáte si pak jako jiný člověk"

* Co doporučuje? Vyzkoušet!

ŽENA A ŽIVOT, číslo 25, 16. prosince 2005, str. 46


AKTIP - Privátní institut psychosomatické péče s biomodulačními metodami - detoxikace, kraniosakrální biodynamické a jiné masáže, psychoterapie a psychoterapeutické poradenství.
Individuální přístup - komplexní péče.
AKTIP není zdravotnické zařízení.
AKTIP     Perucká 23, 120 00 Praha 2 - Vinohrady     +420 737 161 885 (09:00 - 14:00)     info@aktip.cz
Progressive consulting v.o.s. http://www.progressive.cz poskytuje prostor společenství samostatně podnikajících osob 314
V případě, že je poskytovatel konkrétní služby plátcem DPH, je cena uvedená včetně DPH.

Jste tady: home > Publikace > Miluju masáž medem

Navigace:

Navigace v této sekci:

 
 
 
info@aktip.cz | Ceník služeb | Kalendář akcí | FAQ | GDPR