AKTIP - Konzultační a terapeutický institut Praha

Ing. Marek Cihlář

Kvantová bio-rezonanční metoda e-Lybra

Marek Cihlář se narodil v roce 1973 a žije v Praze. Vystudoval VŠE obor marketingu a informačních systémů. V letech 2013 - 2015 absolvoval cyklus kursů Psychosomatiky I – VI v institutu Aktip a také kursy kranio-sakrální terapie (2014). Je jedním z mála terapeutů v ČR pracujícím s unikátním britským bio-rezonančním přístrojem e-Lybra.

Dlouho pracoval v IT a v marketingu, ale zároveň se věnoval rozvoji svých schopností a vzdělání v psychologii a psychosomatice.

Cílem jeho práce v oblasti terapií je aplikace znalostí a zkušeností oborů psychologie, moderní přístrojové diagnostiky, vlastních schopností vhledu ale i principů informačních a sociálních systémů a chování lidí a jejich vlivu na jedince.

Marek se zabývá hledáním problémů a omezujících vlivů rozvoje především u klientů, kdy klasické postupy psychoterapie, pracující na vědomé úrovni, selhávají nebo nepostupují dostatečně rychle. Využívá k této práci speciální programy bio rezonančního přístroje, které mu umožňují odhalit klientova skrytá traumata a omezující přesvědčení.

tel.: +420 725 772 915

mail: cihlar@aktip.cz


AKTIP - Privátní institut psychosomatické péče s biomodulačními léčebnými metodami - detoxikace, kraniosakrální terapie, masáže, výživové poradenství, aromaterapie, neuropsychologie, psychoterapie a psychoterapeutické poradenství.
Individuální přístup - komplexní péče.
AKTIP     Perucká 23, 120 00 Praha 2 - Vinohrady     +420 737 161 885     info@aktip.cz
Progressive consulting v.o.s. http://www.progressive.cz poskytuje prostor společenství samostatně podnikajících osob 672
V případě, že je poskytovatel konkrétní služby plátcem DPH, je cena uvedená včetně DPH.
Portál pro partnery

Jste tady: home > Konzultanti > Ing. Marek Cihlář

Navigace:

Navigace v této sekci:

 
 
 
info@aktip.cz | Ceník služeb | Kalendář akcí | FAQ | international