AKTIP - Konzultační a terapeutický institut Praha

Kamila Burdová

Kineziolog. Terapie, poradenství v oblasti osobního rozvoje

Diagnostikování pravé příčiny nerovnováhy v životě na fyzické, mentální i emocionální úrovni. Odhalování vědomých a především podvědomých myšlenkových vzorců, strachů, fobií a jejich náprava.

Okruhy problémů:

Uvolnění napětí a stresu, náprava fyzických i psychických bolestí dětí i dospělých. Individuální rodinné terapie. Individuální partnerské terapie. Odhalení příčiny zdravotního i mentálního trápení a jeho odstranění pro šťastnější a kvalitnější život.

tel.: +420 603 992 633

mail: burdova@aktip.cz

Vzdělání

Praxe

Osobní příběh

K práci s neviditelnými energiemi, jsem se dostala prostřednictvím své dcery. Jako malinká měla bezlepkovou, bezmléčnou a bezvaječnou dietu. Medicína nedokázala pomoci. Terapie ano. Již několik let může dcerka jíst vše, na co má chuť. Já se pustila do intenzivního studia a dnes mohu pomoci i Vám.

Více informací o mně na www.kamilaburdova.cz


AKTIP - Privátní institut psychosomatické péče s biomodulačními léčebnými metodami - detoxikace, kraniosakrální terapie, masáže, výživové poradenství, aromaterapie, neuropsychologie, psychoterapie a psychoterapeutické poradenství.
Individuální přístup - komplexní péče.
AKTIP     Perucká 23, 120 00 Praha 2 - Vinohrady     +420 737 161 885     info@aktip.cz
Progressive consulting v.o.s. http://www.progressive.cz poskytuje prostor společenství samostatně podnikajících osob 604
V případě, že je poskytovatel konkrétní služby plátcem DPH, je cena uvedená včetně DPH.
Portál pro partnery

Jste tady: home > Konzultanti > Kamila Burdová

Navigace:

Navigace v této sekci:

 
 
 
info@aktip.cz | Ceník služeb | Kalendář akcí | FAQ | international